logo
sk en

O spoločnosti

posuňte dole

O spoločnosti


Spoločnosť Jasplastik je najväčším výrobcom plastových komponentov na Slovensku.


Presnosť a kvalitu nami vyrábaných dielov zabezpečujeme vstrekovacími lismi od firmy ENGEL, ktorá patrí medzi svetových lídrov vo vývoji a výrobe tejto technológie.


Vďaka značnému rozsahu veľkosti vstrekovacích lisov (45t – 2700t) ako aj kvalite, spoľahlivosti a včasnosti dodávok sme vedeli našim zákazníkom v elektronickom aj automobilovom priemysle poskytnúť pridanú hodnotu stabilného dodávateľa.


Snaha priblížiť sa k zákazníkom bola podstatou otvorenia ďalšieho závodu v Nitre.


Vybudovaním stabilného a skúseného tímu zamestnancov spolu s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti vstrekovania plastov, výroby EPS, montáže a ostatných vedľajších a podporných činností dokážeme aj naďalej napredovať a byť inovatívnou spoločnosťou na slovenskom ako aj európskom trhu.

OrganizáciaNajväčšiu hodnotu a pohon k napredovaniu našej spoločnosti tvorí synergický kolektív rôznych odborníkov, špecialistov a motivovaných energických ľudí, ktorí sa chcú ďalej odborne rozvýjať.

Čítať
ďalej
arrow

HistóriaSpoločnosť Jasplastik-SK s.r.o. bola založená v roku 2001 ako jediná slovenská dcéra maďarskej materskej spoločnosti Jasz-plasztik Kft.

Čítať
ďalej
arrow

Vízia, Stratégia a ZodpovednosťByť živou súčasťou regiónov, v ktorých pôsobíme podporovaním rozvojových projektov prispievajúcich k zlepšeniu okolitého prostredia a regionálneho rozvoja.

Čítať
ďalej
arrow

Vybudovanie fotovoltaického zariadenia - hala 7Názov projektu: Vybudovanie fotovoltaického zariadenia v spoločnosti JASPLASTIK-SK spol. s.r.o. - hala 7

Čítať
ďalej
arrow

Vybudovanie fotovoltaického zariadenia hala 4, 6Názov projektu: Vybudovanie fotovoltaického zariadenia v spoločnosti JASPLASTIK-SK spol. s.r.o. - hala 4, 6

Čítať
ďalej
arrow

Čítať
ďalšie
novinky

arrow

Závod GalantaRozloha závodu: 160.000 m2
Technológie: Vstrekovanie plastov, Výroba expandovaného polystyrénu, Lakovanie, Pokovenie (PVD)
Výroba: 20.000 m2
Sklad: 60.000 m2
Počet zamestnancov: 750
Certifikáty: ISO 9001, ISO 14001, IATF

Play
video
play-icon
pdf-icon

Prezentácia
spoločnosti

arrow

Závod NitraRozloha závodu: 100.000 m2
Technológie: Vstrekovanie plastov, Výroba expandovaného polystyrénu
Výroba: 10.000 m2
Sklad: 30.000 m2
Počet zamestnancov: 300
Certifikáty: ISO 9001, ISO 14001, IATF

Play
video
play-icon